Ayakkabılık


KAÇMAZ MOBİLYA

AYAKKABILIK TAMİRİ, TADİLATI, ÜRETİM, İMALAT, MONTAJ SERVİSİ USTASI
0532 450 30 57

Ayakkabılık seçimi yapılırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Seçimi etkileyen ikinci durum ise ebattır. Yer bakımından kısıtlı bir alana sahip olanlar için kapaklı modellerin yanı sıra sürgülü vestiyer modeller de iyi bir alternatif olacaktır. Renk tercihi de özellikle küçük bir mekana sahip olanların dikkat etmesi gereken bir konudur.

Küçük mekanlarda daha çok açık renkler tercih edilmekle birlikte, ceviz rengi de son yıllarda sıkça ilgi gören renkler arasında yer alıyor. Ayakkabılık olarak kullanılmak istenen tasarımlar da oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir yapıda olan raf sistemleri sayesinde ayakkabıların yanı sıra bot ya da çizmeler de kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Kullanışlı yapıları ile sürgülü portmanto modelleri ise yine ayakkabılık olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerin kulp kısmı da gömme yapıda olduğu için görünümleri kusursuz. Sadece ayakkabılık olarak kullanılabilecek dolap içinde raflı bölmelere sahip olan ürünler, hem fonksiyonel hem de az yer kaplayan bir yapıda.

AYAKKABILIK TAMİR, AYAKKABI DOLABI TAMİR, TAMİRAT, TADİLAT

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model ayakkabılık tamirini, ayakkabı dolabı tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İstanbul Ayakkabılık İmalat

İstanbul Ayakkabılık Tamir

İstanbul Ayakkabılık Tamirat

İstanbul Ayakkabılık Tadilat

İstanbul Ayakkabılık Onarım

İstanbul Ayakkabılık Montaj

İstanbul Ayakkabılık Renk Değiştirme

İstanbul Ayakkabı Dolabı İmalat

İstanbul Ayakkabı Dolabı Tamir

İstanbul Ayakkabı Dolabı Tamirat

İstanbul Ayakkabı Dolabı Tadilat

İstanbul Ayakkabı Dolabı Onarım

İstanbul Ayakkabı Dolabı Montaj

İstanbul Ayakkabı Dolabı Renk Değiştirme